Minecraft: Pocket Edition
 
Kategorie: Gry Polski
Rozmiar:Zależy od urządzenia
Instalacje: 1.2KK+

Minecraft jest grą umieszczenie bloków i przygody. Przeglądaj losowo generowane światy i budować niesamowite rzeczy, od najbardziej pokorny do najwspanialszych zamków domów. Zagraj w trybie kreatywnym, z nieograniczonych zasobów, lub zagłębić się w świecie, w trybie przetrwania i tworzenia własnych broni i zbroi, aby odeprzeć najbardziej niebezpiecznych stworzeń. W Minecraft możemy zrobić wszystko, jeśli musimy wyciąć kamieni, konieczne jest jedynie stworzenie niezbędnych narzędzi, takich jak łopaty lub szczyt, tak aby chronić nas przed wrogami i niebezpieczeństwa, które czai się w naszym świecie.
Budowanie, odkrywania i przetrwać w podróży z Minecraft: Pocket Edition. Rzemiosło, tworzyć i odkrywać na całym świecie, tak długo, jak masz ręce do stracenia i baterię spalić.
Pocket Edition zawiera Survival i kreatywnych trybów, multiplayer w sieci lokalnej Wi-Fi, w Otchłani, nieskończone światy, jaskinie, biomes, moby, wsie, skórek, wędkarstwo, łodzie, i wiele więcej.

Nasza najnowsza darmowa aktualizacja obejmuje Pustki i wszystkich jego mieszkańców, ulepszone efekty pogodowe, cross platform gry z systemem Windows 10 Beta Edition, przebudowana kontroli i wiele innych informacji.

Minecraft to gra o umieszczenie bloków, a podczas wyprawy.

Przeglądaj losowo generowane światy i budować niesamowite rzeczy z najprostszych domów do najwspanialszych zamków. Zagraj w trybie kreatywnym z nieograniczonych zasobów lub kopalni w głąb świata w trybie przetrwania, broni i zbroi do rzemieślniczych się niebezpieczny radzić moby.

Craft, tworzyć i odkrywać samodzielnie lub z przyjaciółmi na urządzeniach mobilnych lub Windows 10.

Minecraft: Pocket Edition

29.91 zl
Minecraft: Pocket Edition
8.225

WYJĄTKOWOŚĆ

87/10

  FUNKCJONALNOŚĆ

  80/10

   ŁATWOŚĆ UŻYCIA

   82/10

    DESEŃ

    80/10

     Pros

     Cons

     Editors' Note: Aby Ściągnać aplikację, kliknij " Ściągnij mobo market ", " Get it on Google Play " lub " Available on the App Store". Kliknięcie przycisku skieruje do mobo market, Android Market lub iTunes App Store odpowiednio. Musisz mieć zainstalowany program iTunes i aktywne konto iTunes, aby pobrać aplikację dla systemu iOS. Aby pobrać aplikację dla systemu Android, upewnij się, że masz zainstalowany Google Play na telefonie. Należy pamiętać, że pobieranie może nie być dostępny w niektórych krajach.

     Przeczytaj instrukcje dotyczące instalowania i usuwania aplikacjitutaj

     About moboappsfree

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *