Angry Birds
 
Kategorie: Gry Polski
Rozmiar: Zależy od urządzenia
Instalacje: 4.5KK+

Skorzystaj z wyjątkowej kompetencji Angry Birds zniszczyć obronę chciwy świńskiej!

W grze Angry Birds gracze przejmują kontrolę nad stadem ptaków, które próbują odzyskać jaja, które zostały im ukradzione przez złe zielone świnie. Na każdym poziomie świnie są osłonięte konstrukcjami tworzonymi z materiałów tj. drewno, szkło, lód i kamień. Przedmiotem gry jest eliminacja wszystkich świń na danym poziomie. Gracze, używając procy, wyrzucają w powietrze ptaki, próbując trafić prosto w świnie lub niszcząc konstrukcje, które po rozpadnięciu odsłonią świnie lub też, rozpadając się, zniszczą również świnie.

W grze do dyspozycji jest kilka różnych typów ptaków. Na najwcześniejszych poziomach jedynym dostępnym ptakiem jest czerwony ptak. W trakcie postępu gry, kolejne typy ptaków stają się dostępne dla gracza. Jedne z tych ptaków mają specjalne zdolności do niszczenia określonych typów materiałów, które aktywowane są za dodatkowym dotknięciem ekranu dotykowego, w trakcie lotu ptaka. Przykładowo – niebieski ptak rozdzieli się na trzy mniejsze ptaki, czarny ptak eksploduje, biały ptak wyrzuci eksplodujące jaja. Same świnie mogą się różnić wielkością na różnych poziomach. Podczas gdy małe świnie są stosunkowo słabe i łatwo je zniszczyć, większe świnie są bardziej odporne na atak. Dodatkowo, niektóre świnie mają hełmy dla dodatkowej ochrony, z kolei świnie w koronach są najbardziej odporne na obrażenia. Na początku każdej planszy, gracz dysponuje określoną liczbą, typem i kolejnością ptaków. Jeśli wszystkie świnie zostaną pokonane zanim wykorzysta się wszystkie rzuty ptakami, poziom jest zaliczony, co powoduje odblokowanie kolejnego poziomu. Punkty przyznawane są za każdą pokonaną świnię jak i za zniszczenie konstrukcji. Dodatkowe, bonusowe punkty, przyznawane są za każdego niewykorzystanego do rzutu ptaka (gdy poziom zostanie zakończony). Po zaliczeniu każdego poziomu, gracze otrzymują jedną, dwie lub trzy gwiazdy, w zależności od otrzymanego wyniku. Gracze mogą ponownie próbować przejść poziom, jeśli chcą polepszyć swój wynik. Mogą też wracać do różnych poziomów i przechodzić je ponownie, jeśli chcą poprawić ogólny, końcowy wynik gry.

angry_birds_po

Jeśli utkniesz w grze, można kupić Mighty Eagle! Mighty Eagle jest jednorazowy zakup w aplikacji w Angry Birds, która daje nieograniczone korzystanie. To fenomenalne stworzeniem wzrosną z nieba, aby siać spustoszenie i rozbić brzydkie świń w zapomnienie. Jest tylko jeden haczyk: można korzystać tylko z pomocy Mighty Eagle przejść poziom raz na godzinę. Mighty Eagle obejmuje również wszystkie nowe cele rozgrywki i osiągnięć!

Oprócz Mighty Eagle, Angry Birds ma teraz power-upy! Zwiększ możliwości swoich ptasich i poziomy trzygwiazdkowe odblokować sekretne treści! Angry Birds ma teraz następujące niesamowite bonusy: Sling zakres kierowania laserowego, Król Sling dla maksymalnej mocy Rzucając, Super Nasiona do supersize swoje ptaki i Birdquake wstrząsnąć obrony świńskiej na ziemię!

angry_birds_po1

Masz problem? Udaj się do https://support.rovio.com gdzie można przeglądać FAQ lub złożyć wniosek do naszego stada wsparcia!

# 1 IPHONE płatnej aplikacji w USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Włoch, Niemiec, Rosji, Szwecji, Danii, Finlandii, Singapurze, Polsce, Francji, Holandii, Malty, Grecji, Austrii, Australii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Izraelu, Belgii , Norwegia, Węgry, Malezja, Luksemburg, Portugalia, Republika Czeska, Hiszpania, Irlandia, Rumunia, Nowa Zelandia, Łotwa, Litwa, Estonia, Nikaragua, Kazachstan, Argentyna, Bułgaria, Słowacja, Słowenia, Mauritius, Chile, Hong Kong, Pakistan, Tajwan, Kolumbia, Indonezja, Tajlandia, Indie, Kenia, Macedonia, Chorwacja, Makau, Paragwaj, Peru, Armenia, Filipiny, Wietnam, Jordanii i Kuwejtu.

Ta aplikacja może wymagać połączenia z Internetem i mogą obowiązywać opłaty za przelew kolejne dane.

angry_birds_po2

Ważna wiadomość dla rodziców

Ta gra może obejmować:
– Bezpośrednie linki do stron internetowych sieci społecznych, które są przeznaczone dla odbiorców w wieku powyżej 13 lat.
– Bezpośrednie linki do internetu, który może przybrać graczy od gry z potencjałem do przeglądania dowolnej strony internetowej.
– Reklama produktów Rovio i również produkty z wybranymi partnerami.
– Opcja, aby zakupy w aplikacji. Projekt ustawy płatnik powinien być zawsze konsultowane.

Angry Birds

Angry Birds
8.325

WYJĄTKOWOŚĆ

81/10

  FUNKCJONALNOŚĆ

  85/10

   ŁATWOŚĆ UŻYCIA

   82/10

    DESEŃ

    85/10

     Pros

     Cons

     Editors' Note: Aby Ściągnać aplikację, kliknij " Ściągnij mobo market ", " Get it on Google Play " lub " Available on the App Store". Kliknięcie przycisku skieruje do mobo market, Android Market lub iTunes App Store odpowiednio. Musisz mieć zainstalowany program iTunes i aktywne konto iTunes, aby pobrać aplikację dla systemu iOS. Aby pobrać aplikację dla systemu Android, upewnij się, że masz zainstalowany Google Play na telefonie. Należy pamiętać, że pobieranie może nie być dostępny w niektórych krajach.

     Przeczytaj instrukcje dotyczące instalowania i usuwania aplikacjitutaj

     About moboappsfree

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *